Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Házená pro děti v Rožnově pod Radhoštěm přinesla spoustu zábavy

14/09/2022 | mládež
V úterý 13. září 2022 se v Rožnově pod Radhoštěm konal 5. ročník Veletrhu sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež.
Házená pro děti v Rožnově pod Radhoštěm přinesla spoustu zábavy

Ve vnitřních prostorách víceúčelové haly Jokra hall se dopoledne děti z mateřských škol a odpoledne děti s rodiči a veřejností mohli seznámit s házenou. Tento sport má ve městě a okolí už od roku 1919 velkou tradici a klub TJ Rožnov pod Radhoštěm (http://www.hcroznov.cz/) patří mezi největší a nejpočetnější ve Zlínském kraji.

Děti si pod odborným dohledem Mgr. Miloslava Janoška a dalších vyzkoušely pohyb bez míče i s ním a protože je to bavilo, odnesly si i náborový letáček, aby se mohly spolu se svými kamarády připojit k rožnovským házenkářům.

„Rodiče školáků 1.-3. tříd, vezměte svoje děti a přijďte se podívat na ukázkový trénink - nábor do přípravky házené ve středu 14. září 2022 v 16:30 h. do sportovní haly SŠIEŘ na Koryčanských Pasekách (vedle krytého bazénu). Pravidelné tréninky budou celoročně probíhat v úterý a v pátek vždy od 15:30 hodin a ve středu od 16:30 hodin v této SH. Děti získají v rámci tréninků všeobecnou pohybovou průpravu, která má rozvíjet rychlost, sílu, koordinaci, obratnost a míčovou techniku. Pro děti připravujeme také různé akce a v létě klubové sportovní soustředění," zve pan Janošek, pedagog ze ZŠ Pod Skalkou a dlouholetý zkušený trenér dětí a mládeže v házené.

Děkujeme pořadatelům této akce.