Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Další kemp reprezentace beachhandballu: Blížíme se tomu, co chceme na EURU předvádět, těší trenéry

07/06/2021 | beachhandball
Dorostenecká reprezentace beachhandballu pokračuje v intenzivní přípravě na EURO v plážové házené, které už za měsíc odstartuje v bulharské Varně. Teď mají za sebou hráči dvoudenní kemp a před sebou tři kvalitní turnaje.
Další kemp reprezentace beachhandballu: Blížíme se tomu, co chceme na EURU předvádět, těší trenéry

 

Dvoudenní kemp už ve skutečně horkých letních podmínkách absolvovali o víkendu v pražském Beachklubu Ládví dorostenečtí reprezentanti v plážové házené. „Bylo to ohromně náročné soustředění, ale jsem strašně rád, že jsme ho absolvovali. Za ty dva dny vidím obrovský posun v herní disciplíně a kázni ale i výkonech všech hráčů. Blížíme se tomu, co bychom chtěli předvádět na samotném EURU,“ řekl trenér dorostenecké reprezentace Pavel Farář.

 

 

Trenérský tým má před sebou těžkou, i když podle svých slov v podstatě příjemnou povinnost postupně zúžit nominaci směrem k samotnému šampionátu. „Na turnaj do Mostu teď pojede 12 házenkářů, dvanáct pak také na turnaj do Prahy a dvacet hráčů se zúčastní závěrečného kempu v Bělé, odkud vyrazí finální dvanáctičlenná sestava na EURO do Varny,“ přiblížil nominační plány Farář a dodal: „Bude ohromně těžké zvolit finální dvanáctku, zasloužili by si to prakticky všichni. Ale rozhodujeme mezi kvalitou, to je sice vždycky těžké, ale příjemné. Všem hráčům zdůrazňujeme, že i když nemohou všichni odjet na šampionát, tak všichni, kteří na kempech makali, mají zásluhu na tom, jak bude družstvo na EURU vypadat a co tam předvede.“

 

Další program reprezentačního družstva dorostenců:

Turnaj Plážovka Most 19. – 20. 6. 2021

Turnaj Prague Open Beach Handball 25. – 27. 6. 2021

Kemp Bělá pod Bezdězem 4. – 6. 7. 2021

Odlet na EHF EURO U17 do Varny 7. 7. 2021 z Vídně

EHF EURO U17 8. - 11. 7. 2021, návrat do ČR 12. 7. 2021