1. liga mladší dorostenci

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 17. 9. 10:30
SKKP Handball Brno
41:26
TJ Dukla Praha A
so 17. 9. 13:00
KH Kopřivnice
41:22
Sokol Telnice
so 17. 9. 13:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
31:35
TJ Sokol Nové Veselí
ne 18. 9. 12:00
Lovci Lovosice
34:36
Talent Škoda JS Plzeň A
ne 18. 9. 13:00
TJ Sokol Ostrava
24:30
HCB Karviná
ne 18. 9. 14:00
HK Baník Most
26:26
C.S.CARGO HBC Jičín
ne 18. 9. 15:00
HC Zubří
28:19
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 24. 9. 10:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
43:28
TJ Sokol Nové Veselí
so 24. 9. 11:00
Talent Škoda JS Plzeň A
34:24
SKKP Handball Brno
so 24. 9. 12:00
HCB Karviná
26:33
HK Baník Most
so 24. 9. 12:00
TJ Dukla Praha A
29:21
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 25. 9. 13:00
Sokol Telnice
16:51
Lovci Lovosice
ne 25. 9. 15:00
HC Zubří
41:21
TJ Sokol Ostrava
ne 25. 9. 16:00
C.S.CARGO HBC Jičín
36:23
KH Kopřivnice
so 1. 10. 10:30
SKKP Handball Brno
55:35
Sokol Telnice
so 1. 10. 15:00
KH Kopřivnice
26:29
HCB Karviná
ne 2. 10. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
26:40
Talent Škoda JS Plzeň A
ne 2. 10. 12:00
Lovci Lovosice
34:23
C.S.CARGO HBC Jičín
ne 2. 10. 12:30
TJ Sokol Ostrava
21:45
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
ne 2. 10. 14:00
HK Baník Most
26:38
HC Zubří
ne 2. 10. 15:00
TJ Sokol Nové Veselí
34:26
TJ Dukla Praha A
pá 7. 10. 14:00
HCB Karviná
23:32
Lovci Lovosice
so 8. 10. 11:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
31:21
TJ Dukla Praha A
so 8. 10. 12:30
TJ Sokol Ostrava
27:39
HK Baník Most
so 8. 10. 15:00
Sokol Telnice
22:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 9. 10. 15:00
C.S.CARGO HBC Jičín
40:37
SKKP Handball Brno
ne 9. 10. 15:00
HC Zubří
30:23
KH Kopřivnice
ne 9. 10. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň A
25:25
TJ Sokol Nové Veselí
so 22. 10. 12:00
TJ Dukla Praha A
18:30
Talent Škoda JS Plzeň A
so 22. 10. 12:30
SKKP Handball Brno
33:31
HCB Karviná
so 22. 10. 13:00
KH Kopřivnice
31:25
TJ Sokol Ostrava
so 22. 10. 13:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:38
C.S.CARGO HBC Jičín
ne 23. 10. 12:00
Lovci Lovosice
21:19
HC Zubří
ne 23. 10. 14:00
HK Baník Most
28:33
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
ne 23. 10. 15:00
TJ Sokol Nové Veselí
39:30
Sokol Telnice
pá 28. 10. 11:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
32:32
Talent Škoda JS Plzeň A
so 29. 10. 12:00
HCB Karviná
35:24
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 30. 10. 12:30
TJ Sokol Ostrava
24:28
Lovci Lovosice
ne 30. 10. 13:00
Sokol Telnice
26:26
TJ Dukla Praha A
ne 30. 10. 14:00
HK Baník Most
41:24
KH Kopřivnice
ne 30. 10. 15:00
C.S.CARGO HBC Jičín
31:30
TJ Sokol Nové Veselí
ne 30. 10. 15:00
HC Zubří
34:19
SKKP Handball Brno
so 5. 11. 10:00
TJ Sokol Nové Veselí
30:25
HCB Karviná
so 5. 11. 12:00
TJ Dukla Praha A
34:29
C.S.CARGO HBC Jičín
so 5. 11. 13:00
KH Kopřivnice
27:40
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 5. 11. 14:30
SKKP Handball Brno
34:28
TJ Sokol Ostrava
ne 6. 11. 11:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
19:28
HC Zubří
ne 6. 11. 12:00
Lovci Lovosice
35:20
HK Baník Most
ne 6. 11. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň A
50:16
Sokol Telnice
so 12. 11. 12:00
HCB Karviná
27:31
TJ Dukla Praha A
so 12. 11. 13:00
KH Kopřivnice
19:32
Lovci Lovosice
so 12. 11. 14:00
HK Baník Most
33:45
SKKP Handball Brno
ne 13. 11. 14:00
C.S.CARGO HBC Jičín
18:34
Talent Škoda JS Plzeň A
ne 13. 11. 14:30
TJ Sokol Ostrava
36:35
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 13. 11. 15:00
HC Zubří
29:26
TJ Sokol Nové Veselí
ne 13. 11. 17:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
50:20
Sokol Telnice
čt 17. 11. 11:00
SKKP Handball Brno
38:28
Pepino SKP Frýdek-Místek
čt 17. 11. 11:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
45:27
HCB Karviná
čt 17. 11. 12:00
HK Baník Most
21:34
Talent Škoda JS Plzeň A
čt 17. 11. 13:00
KH Kopřivnice
24:29
TJ Dukla Praha A
čt 17. 11. 13:00
HC Zubří
30:26
C.S.CARGO HBC Jičín
so 19. 11. 10:30
SKKP Handball Brno
31:34
KH Kopřivnice
so 19. 11. 12:00
TJ Dukla Praha A
24:31
HC Zubří
so 19. 11. 13:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:32
HK Baník Most
so 19. 11. 16:30
TJ Sokol Nové Veselí
27:29
TJ Sokol Ostrava
so 19. 11. 18:00
Sokol Telnice
21:30
C.S.CARGO HBC Jičín
ne 20. 11. 12:00
Lovci Lovosice
32:25
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
ne 20. 11. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň A
49:25
HCB Karviná
so 26. 11. 11:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
30:29
C.S.CARGO HBC Jičín
so 26. 11. 12:00
HCB Karviná
29:27
Sokol Telnice
so 26. 11. 13:00
KH Kopřivnice
31:34
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 27. 11. 12:00
Lovci Lovosice
36:24
SKKP Handball Brno
ne 27. 11. 12:30
TJ Sokol Ostrava
25:26
TJ Dukla Praha A
ne 27. 11. 14:00
HK Baník Most
38:37
TJ Sokol Nové Veselí
ne 27. 11. 16:00
Talent Škoda JS Plzeň A
26:22
HC Zubří
st 30. 11. 15:00
Lovci Lovosice
29:29
TJ Sokol Nové Veselí
so 3. 12. 9:30
SKKP Handball Brno
LIVE
40:40
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 3. 12. 12:00
TJ Dukla Praha A
0:0
HK Baník Most
so 3. 12. 12:30
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
KH Kopřivnice
so 3. 12. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Lovci Lovosice
ne 4. 12. 13:00
Sokol Telnice
0:0
HC Zubří
ne 4. 12. 14:30
Talent Škoda JS Plzeň A
0:0
TJ Sokol Ostrava
ne 4. 12. 15:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
HCB Karviná
so 10. 12. 12:30
TJ Sokol Ostrava
0:0
Sokol Telnice
so 17. 12. 10:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 17. 12. 12:00
TJ Dukla Praha A
0:0
Lovci Lovosice
so 17. 12. 12:00
HCB Karviná
0:0
HC Zubří
so 17. 12. 15:00
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
SKKP Handball Brno
ne 18. 12. 13:00
Sokol Telnice
0:0
HK Baník Most
ne 18. 12. 15:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
TJ Sokol Ostrava
ne 18. 12. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň A
0:0
KH Kopřivnice

Tabulka – 1. liga mladší dorostenci – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže