1. liga starší dorostenci

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 17. 9. 12:30
SKKP Handball Brno
34:33
TJ Dukla Praha
so 17. 9. 15:00
KH Kopřivnice
35:36
Handball club Zlín
so 17. 9. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:35
TJ Sokol Nové Veselí
ne 18. 9. 14:00
Lovci Lovosice
26:24
Talent Škoda JS Plzeň
ne 18. 9. 15:00
SKH Polanka n.O.
46:22
HCB Karviná
ne 18. 9. 16:00
TJ Sokol Úvaly
36:29
C.S.CARGO HBC Jičín
ne 18. 9. 17:00
HC Zubří
35:23
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 24. 9. 12:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
30:36
TJ Sokol Nové Veselí
so 24. 9. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
30:29
SKKP Handball Brno
so 24. 9. 14:00
TJ Dukla Praha
38:25
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 24. 9. 14:00
HCB Karviná
30:26
TJ Sokol Úvaly
ne 25. 9. 15:30
Handball club Zlín
25:34
Lovci Lovosice
ne 25. 9. 17:00
HC Zubří
28:32
SKH Polanka n.O.
ne 25. 9. 18:00
C.S.CARGO HBC Jičín
26:25
KH Kopřivnice
so 1. 10. 12:30
SKKP Handball Brno
30:32
Handball club Zlín
so 1. 10. 13:00
KH Kopřivnice
23:27
HCB Karviná
ne 2. 10. 12:00
TJ Sokol Úvaly
22:31
HC Zubří
ne 2. 10. 14:00
Lovci Lovosice
37:24
C.S.CARGO HBC Jičín
ne 2. 10. 14:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
26:33
Talent Škoda JS Plzeň
ne 2. 10. 14:30
SKH Polanka n.O.
30:25
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
ne 2. 10. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
28:35
TJ Dukla Praha
pá 7. 10. 16:00
HCB Karviná
22:34
Lovci Lovosice
so 8. 10. 13:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
22:30
TJ Dukla Praha
so 8. 10. 14:00
Handball club Zlín
31:31
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 9. 10. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
33:34
TJ Sokol Nové Veselí
ne 9. 10. 14:30
SKH Polanka n.O.
44:24
TJ Sokol Úvaly
ne 9. 10. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
29:29
SKKP Handball Brno
ne 9. 10. 17:00
HC Zubří
37:19
KH Kopřivnice
so 22. 10. 14:00
TJ Dukla Praha
32:29
Talent Škoda JS Plzeň
so 22. 10. 14:30
SKKP Handball Brno
35:29
HCB Karviná
so 22. 10. 15:00
KH Kopřivnice
17:37
SKH Polanka n.O.
so 22. 10. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
31:37
C.S.CARGO HBC Jičín
ne 23. 10. 12:00
TJ Sokol Úvaly
25:33
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
ne 23. 10. 14:00
Lovci Lovosice
21:28
HC Zubří
ne 23. 10. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
41:19
Handball club Zlín
pá 28. 10. 13:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
26:25
Talent Škoda JS Plzeň
so 29. 10. 14:00
HCB Karviná
32:26
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 30. 10. 14:00
TJ Sokol Úvaly
26:29
KH Kopřivnice
ne 30. 10. 14:00
Handball club Zlín
33:35
TJ Dukla Praha
ne 30. 10. 14:30
SKH Polanka n.O.
28:33
Lovci Lovosice
ne 30. 10. 17:00
HC Zubří
35:26
SKKP Handball Brno
ne 30. 10. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
28:35
TJ Sokol Nové Veselí
so 5. 11. 12:00
TJ Sokol Nové Veselí
43:23
HCB Karviná
so 5. 11. 14:00
TJ Dukla Praha
31:25
C.S.CARGO HBC Jičín
so 5. 11. 15:00
KH Kopřivnice
25:38
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 5. 11. 16:30
SKKP Handball Brno
29:39
SKH Polanka n.O.
ne 6. 11. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
44:31
Handball club Zlín
ne 6. 11. 13:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
23:34
HC Zubří
ne 6. 11. 14:00
Lovci Lovosice
40:19
TJ Sokol Úvaly
so 12. 11. 14:00
HCB Karviná
28:36
TJ Dukla Praha
so 12. 11. 15:00
KH Kopřivnice
19:38
Lovci Lovosice
ne 13. 11. 12:30
SKH Polanka n.O.
36:25
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 13. 11. 13:00
HC Zubří
30:30
TJ Sokol Nové Veselí
ne 13. 11. 14:00
TJ Sokol Úvaly
23:35
SKKP Handball Brno
ne 13. 11. 15:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
25:25
Handball club Zlín
ne 13. 11. 16:00
C.S.CARGO HBC Jičín
29:29
Talent Škoda JS Plzeň
čt 17. 11. 13:00
SKKP Handball Brno
32:29
Pepino SKP Frýdek-Místek
čt 17. 11. 13:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
35:27
HCB Karviná
čt 17. 11. 15:00
HC Zubří
33:20
C.S.CARGO HBC Jičín
čt 17. 11. 15:00
KH Kopřivnice
25:39
TJ Dukla Praha
so 19. 11. 12:30
SKKP Handball Brno
43:36
KH Kopřivnice
so 19. 11. 14:00
Handball club Zlín
30:29
C.S.CARGO HBC Jičín
so 19. 11. 14:00
TJ Dukla Praha
19:28
HC Zubří
so 19. 11. 14:30
TJ Sokol Nové Veselí
33:26
SKH Polanka n.O.
so 19. 11. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
39:30
TJ Sokol Úvaly
ne 20. 11. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
32:26
HCB Karviná
ne 20. 11. 14:00
Lovci Lovosice
36:27
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 26. 11. 13:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
24:21
C.S.CARGO HBC Jičín
so 26. 11. 14:00
HCB Karviná
35:34
Handball club Zlín
so 26. 11. 15:00
KH Kopřivnice
32:28
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 27. 11. 14:00
Lovci Lovosice
34:27
SKKP Handball Brno
ne 27. 11. 14:00
TJ Sokol Úvaly
22:36
TJ Sokol Nové Veselí
ne 27. 11. 14:30
SKH Polanka n.O.
32:29
TJ Dukla Praha
ne 27. 11. 18:00
Talent Škoda JS Plzeň
27:26
HC Zubří
st 30. 11. 17:00
Lovci Lovosice
30:27
TJ Sokol Nové Veselí
so 3. 12. 11:30
SKKP Handball Brno
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 3. 12. 13:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Lovci Lovosice
so 3. 12. 14:00
TJ Dukla Praha
0:0
TJ Sokol Úvaly
so 3. 12. 14:30
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
KH Kopřivnice
ne 4. 12. 12:30
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
SKH Polanka n.O.
ne 4. 12. 16:00
Handball club Zlín
0:0
HC Zubří
ne 4. 12. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
HCB Karviná
ne 11. 12. 14:00
TJ Sokol Úvaly
0:0
Talent Škoda JS Plzeň
ne 11. 12. 16:30
SKH Polanka n.O.
0:0
Handball club Zlín
so 17. 12. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
so 17. 12. 14:00
HCB Karviná
0:0
HC Zubří
so 17. 12. 14:00
TJ Dukla Praha
0:0
Lovci Lovosice
so 17. 12. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
SKKP Handball Brno
ne 18. 12. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
KH Kopřivnice
ne 18. 12. 15:30
Handball club Zlín
0:0
TJ Sokol Úvaly
ne 18. 12. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
SKH Polanka n.O.

Tabulka – 1. liga starší dorostenci – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže