2. liga mladší dorostenci střed

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 17. 9. 14:30
SKKP Handball Brno B
33:33
SK Kuřim
so 17. 9. 15:00
HK Ivančice
37:26
Sokol Juliánov
so 17. 9. 15:00
TJ Loko České Budějovice
23:32
Jiskra Havl.Brod
ne 18. 9. 14:00
Jiskra Třeboň
49:29
Házená Legata Hustopeče
ne 25. 9. 12:30
Sokol Sokolnice
36:35
1.HC Pardubice
ne 25. 9. 13:00
Házená Legata Hustopeče
37:24
SKKP Handball Brno B
ne 25. 9. 15:00
Sokol Juliánov
23:40
TJ Loko České Budějovice
so 1. 10. 11:00
Jiskra Třeboň
34:9
Sokol Juliánov
so 1. 10. 14:30
SKKP Handball Brno B
25:29
Jiskra Havl.Brod
ne 2. 10. 16:00
SK Kuřim
39:33
Házená Legata Hustopeče
ne 9. 10. 12:30
Sokol Sokolnice
40:37
TJ Loko České Budějovice
ne 9. 10. 13:30
1.HC Pardubice
10:0 K
HK Ivančice
ne 9. 10. 15:00
Sokol Juliánov
29:29
SKKP Handball Brno B
ne 9. 10. 16:00
Jiskra Havl.Brod
30:24
SK Kuřim
so 15. 10. 15:00
HK Ivančice
48:50
Sokol Sokolnice
ne 16. 10. 15:00
Sokol Juliánov
32:27
Házená Legata Hustopeče
so 22. 10. 9:00
SK Kuřim
31:30
Sokol Juliánov
so 22. 10. 11:00
TJ Loko České Budějovice
27:38
1.HC Pardubice
so 22. 10. 16:00
Jiskra Třeboň
48:29
Sokol Sokolnice
ne 23. 10. 13:00
Házená Legata Hustopeče
30:32
Jiskra Havl.Brod
ne 30. 10. 12:30
Sokol Sokolnice
40:33
SKKP Handball Brno B
ne 30. 10. 13:00
HK Ivančice
39:33
TJ Loko České Budějovice
ne 30. 10. 13:30
1.HC Pardubice
27:36
Jiskra Třeboň
so 5. 11. 9:00
SK Kuřim
36:36
Sokol Sokolnice
so 5. 11. 18:30
SKKP Handball Brno B
26:34
1.HC Pardubice
ne 6. 11. 16:00
Jiskra Havl.Brod
47:31
Sokol Juliánov
ne 6. 11. 17:30
Jiskra Třeboň
36:29
HK Ivančice
so 12. 11. 13:30
TJ Loko České Budějovice
33:40
Jiskra Třeboň
ne 13. 11. 10:30
Sokol Sokolnice
30:32
Házená Legata Hustopeče
ne 13. 11. 13:30
1.HC Pardubice
30:19
SK Kuřim
ne 13. 11. 15:00
HK Ivančice
42:30
SKKP Handball Brno B
so 19. 11. 14:00
Jiskra Havl.Brod
37:28
Sokol Sokolnice
so 19. 11. 14:30
SKKP Handball Brno B
30:28
TJ Loko České Budějovice
ne 20. 11. 13:00
Házená Legata Hustopeče
26:38
1.HC Pardubice
ne 20. 11. 16:00
SK Kuřim
33:36
HK Ivančice
so 26. 11. 9:30
TJ Loko České Budějovice
37:26
SK Kuřim
so 26. 11. 15:00
HK Ivančice
33:32
Házená Legata Hustopeče
ne 27. 11. 10:30
Sokol Sokolnice
32:27
Sokol Juliánov
ne 27. 11. 13:30
1.HC Pardubice
21:20
Jiskra Havl.Brod
so 3. 12. 16:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
HK Ivančice
so 3. 12. 16:00
SK Kuřim
0:0
Jiskra Třeboň
ne 4. 12. 13:00
Házená Legata Hustopeče
0:0
TJ Loko České Budějovice
ne 4. 12. 15:00
Sokol Juliánov
0:0
1.HC Pardubice
ne 11. 12. 17:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
Jiskra Třeboň
so 15. 4. 10:30
Jiskra Třeboň
0:0
SKKP Handball Brno B

Tabulka – 2. liga mladší dorostenci - střed – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže