2. liga mladší dorostenci západ

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 17. 9. 15:00
TJ Náchod
28:21
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
ne 18. 9. 10:00
Lovci Lovosice B
35:33
LIONS Hostivice
ne 18. 9. 14:00
TJ Sokol Úvaly
31:27
Talent Škoda JS Plzeň B
ne 18. 9. 15:00
TJ JM Chodov
23:27
TJ Dukla Praha B
so 24. 9. 9:00
Talent Škoda JS Plzeň B
35:23
TJ JM Chodov
so 24. 9. 10:00
TJ Dukla Praha B
28:41
Lovci Lovosice B
so 24. 9. 14:00
Házená Rokycany
37:22
TJ Náchod
so 24. 9. 15:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
23:41
TJ Sokol Úvaly
ne 25. 9. 14:00
LIONS Hostivice
35:21
Lokomotiva Vršovice
út 27. 9. 18:30
Lovci Lovosice B
36:29
Talent Škoda JS Plzeň B
ne 2. 10. 10:00
Lokomotiva Vršovice
23:32
TJ Dukla Praha B
ne 2. 10. 14:00
TJ Sokol Úvaly
33:22
Házená Rokycany
ne 2. 10. 15:00
TJ JM Chodov
35:25
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
so 8. 10. 14:00
Házená Rokycany
43:29
TJ JM Chodov
so 8. 10. 15:00
TJ Náchod
21:45
TJ Sokol Úvaly
ne 9. 10. 15:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
30:37
Lovci Lovosice B
ne 9. 10. 17:00
Talent Škoda JS Plzeň B
34:27
Lokomotiva Vršovice
pá 14. 10. 18:00
Talent Škoda JS Plzeň B
32:32
LIONS Hostivice
so 15. 10. 15:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
21:38
TJ Dukla Praha B
ne 16. 10. 15:00
TJ JM Chodov
30:22
TJ Náchod
so 22. 10. 14:00
Lokomotiva Vršovice
27:34
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
ne 23. 10. 14:00
LIONS Hostivice
27:34
TJ Dukla Praha B
ne 23. 10. 16:00
Lovci Lovosice B
41:27
Házená Rokycany
so 29. 10. 14:00
Házená Rokycany
38:23
Lokomotiva Vršovice
so 29. 10. 15:00
TJ Náchod
20:40
Lovci Lovosice B
ne 30. 10. 12:00
TJ Sokol Úvaly
30:29
TJ JM Chodov
so 5. 11. 10:00
TJ Dukla Praha B
30:25
Talent Škoda JS Plzeň B
ne 6. 11. 10:00
Lovci Lovosice B
35:30
TJ Sokol Úvaly
ne 6. 11. 12:00
Lokomotiva Vršovice
37:29
TJ Náchod
ne 6. 11. 14:00
LIONS Hostivice
29:22
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
so 12. 11. 14:00
Házená Rokycany
34:35
LIONS Hostivice
ne 13. 11. 12:00
TJ Sokol Úvaly
44:24
Lokomotiva Vršovice
ne 13. 11. 15:00
TJ JM Chodov
18:45
Lovci Lovosice B
so 19. 11. 10:00
TJ Dukla Praha B
35:26
Házená Rokycany
ne 20. 11. 12:00
Lokomotiva Vršovice
28:29
TJ JM Chodov
ne 20. 11. 14:00
LIONS Hostivice
42:27
TJ Náchod
ne 20. 11. 17:00
Talent Škoda JS Plzeň B
33:29
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
so 26. 11. 14:00
Házená Rokycany
33:28
Talent Škoda JS Plzeň B
so 26. 11. 15:00
TJ Náchod
19:32
TJ Dukla Praha B
so 26. 11. 16:30
Lovci Lovosice B
46:23
Lokomotiva Vršovice
ne 27. 11. 12:00
TJ Sokol Úvaly
34:38
LIONS Hostivice
so 3. 12. 10:00
TJ Dukla Praha B
LIVE
0:0
TJ Sokol Úvaly
so 3. 12. 15:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
0:0
Házená Rokycany
ne 4. 12. 10:30
Talent Škoda JS Plzeň B
0:0
TJ Náchod
ne 4. 12. 14:00
LIONS Hostivice
0:0
TJ JM Chodov

Tabulka – 2. liga mladší dorostenci - západ – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže