Zlínská liga - mladší žactvo

Utkání

Část
Sezóna
Podzim - Jaro
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Všechna kola
Podzim - Jaro, všechna kola
ne 11. 9. 10:00
HK Bystřice pod Hostýnem A
9:23
TJ Holešov
ne 11. 9. 11:30
HK Bystřice pod Hostýnem B
19:20
HC Zubří C
st 14. 9. 15:45
Klub házené Vsetín
24:14
TJ Rožnov p.R.
pá 16. 9. 14:30
HC Zubří B
34:14
HC Zubří C
so 17. 9. 15:30
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
39:5
TJ Rožnov p.R.
ne 18. 9. 9:00
HK Bystřice pod Hostýnem A
31:9
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 18. 9. 9:00
Fatra-Slavia Napajedla
35:11
HK Bystřice pod Hostýnem B
ne 18. 9. 11:00
Klub házené Vsetín
10:32
TJ Holešov
so 24. 9. 10:00
TJ Rožnov p.R.
12:19
HC Zubří C
so 24. 9. 11:30
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
37:3
Klub házené Vsetín
ne 25. 9. 9:00
TJ Holešov
23:19
Fatra-Slavia Napajedla
ne 25. 9. 13:00
HK Bystřice pod Hostýnem B
9:31
HK Bystřice pod Hostýnem A
ne 25. 9. 13:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
7:31
HC Zubří B
so 1. 10. 9:00
Fatra-Slavia Napajedla
22:17
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
ne 2. 10. 12:00
HC Zubří B
39:7
HK Bystřice pod Hostýnem B
ne 2. 10. 13:30
HC Zubří C
20:13
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 8. 10. 10:00
TJ Rožnov p.R.
15:19
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 8. 10. 12:00
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
41:20
HK Bystřice pod Hostýnem A
ne 9. 10. 9:00
TJ Holešov
22:25
HC Zubří B
ne 9. 10. 10:00
Klub házené Vsetín
9:38
Fatra-Slavia Napajedla
so 22. 10. 8:00
HC Zubří C
9:34
TJ Holešov
so 22. 10. 9:30
HC Zubří B
20:26
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
so 22. 10. 16:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
19:13
HK Bystřice pod Hostýnem B
ne 23. 10. 9:00
Fatra-Slavia Napajedla
55:11
TJ Rožnov p.R.
ne 23. 10. 13:00
HK Bystřice pod Hostýnem A
34:11
Klub házené Vsetín
so 29. 10. 10:00
TJ Rožnov p.R.
14:24
HK Bystřice pod Hostýnem B
ne 30. 10. 9:00
TJ Holešov
22:8
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 30. 10. 11:30
Klub házené Vsetín
15:37
HC Zubří B
ne 30. 10. 12:00
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
32:22
HC Zubří C
ne 6. 11. 9:30
HC Zubří C
19:21
Klub házené Vsetín
ne 6. 11. 11:00
HC Zubří B
15:19
Fatra-Slavia Napajedla
ne 6. 11. 13:00
HK Bystřice pod Hostýnem A
27:9
TJ Rožnov p.R.
ne 6. 11. 14:30
HK Bystřice pod Hostýnem B
10:27
TJ Holešov
so 12. 11. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
18:28
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
ne 13. 11. 9:00
TJ Holešov
20:25
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
ne 13. 11. 9:30
HC Zubří C
14:26
HK Bystřice pod Hostýnem A
ne 13. 11. 11:00
HC Zubří B
46:12
TJ Rožnov p.R.
so 19. 11. 10:00
TJ Rožnov p.R.
6:34
TJ Holešov
ne 20. 11. 13:00
HK Bystřice pod Hostýnem A
24:29
HC Zubří B
ne 20. 11. 14:30
Handball club Zlín, z.s. A - kluci
40:17
HK Bystřice pod Hostýnem B
ne 20. 11. 15:00
Fatra-Slavia Napajedla
29:18
HC Zubří C
pá 25. 11. 17:00
Fatra-Slavia Napajedla
30:12
HK Bystřice pod Hostýnem A
ne 27. 11. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
6:31
Fatra-Slavia Napajedla
so 3. 12. 15:30
Klub házené Vsetín
0:0
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 4. 12. 13:00
HK Bystřice pod Hostýnem B
0:0
Klub házené Vsetín

Tabulka – Zlínská liga - mladší žáci – Zlínská liga - mladší žáci

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže