1. liga starší dorostenci / podzim 2022 - jaro 2023

so, 24. 9. 2022, 12:30, hala Kostelce na Hané

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje

30:36

TJ Sokol Nové Veselí

Delegát

Počet diváků

55

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Dlouhý Petr 2"

Další funkcionář (C)

Škrdlant Ivo

Další funkcionář (D)

Krejz Jan

1. poločas

00:35
Ogoun Pavel 0:1
Jahoda Ondřej 1:1
00:45
00:54
Musil Vít 1:2
01:32
Duroň Samuel 1:3
Janota Michal 2:3
02:05
02:13
Dlouhý David 2:4
Hájek Vít 3:4
02:40
05:43
Dlouhý David 2"
Jahoda Ondřej 7
05:50
06:19
Tůma Jan 3:5
Jahoda Ondřej 4:5
06:27
Lakomý Radim 5:5
07:17
08:22
Flajsar David 5:6
08:42
Jochman David 5:7
Jahoda Ondřej 6:7
08:53
Hájek Vít
09:30
09:39
Duroň Samuel 6:8
09:46
Duroň Samuel 2"
Ján Sebastián 7:8 7
09:48
09:59
Barta Róbert
Lakomý Radim 8:8
10:34
Jahoda Ondřej 9:8
11:19
Vladař Adam 2"
12:06
Hudeček Šimon 10:8
12:26
12:56
Flajsar David 10:9
13:47
Ogoun Pavel 10:10
Flajsar Radek
13:52
Janota Michal 11:10
14:16
14:54
Flajsar David 11:11
16:21
Flajsar David 11:12
17:22
Horáček Jakub 2"
Ján Sebastián 12:12
17:53
18:27
Flajsar David 12:13
18:57
Ogoun Pavel 2"
Ján Sebastián 2"
19:04
19:25
Dlouhý David 12:14
Lakomý Radim 13:14
19:40
20:11
Jochman David 13:15
21:21
Jochman David 13:16
22:14
Jochman David 13:17
23:24
Dlouhý Petr
23:41
Jochman David 13:18
Flajsar Radek
23:45
Lakomý Radim 14:18
24:35
24:50
Duroň Samuel 14:19
25:41
Dlouhý David 2"
Ján Sebastián 15:19 7
25:44
26:13
Popela Marek 15:20 7
27:03
Horáček Jakub 15:21
Ján Sebastián 16:21 7
27:52
28:22
Popela Marek 16:22 7
29:29
Horáček Jakub 16:23
Kozmík Matěj 17:23
29:39
Lakomý Radim 18:23
29:47

2. poločas

01:15
Flajsar David 18:24
Ján Sebastián 19:24
01:37
01:58
Duroň Samuel 19:25
Hájek Vít 20:25
02:51
03:21
Dlouhý David 20:26
Lakomý Radim 21:26
03:49
Ján Sebastián 7
05:43
06:17
Ogoun Pavel 21:27
Hájek Vít 2"
07:05
07:10
Popela Marek 21:28 7
Janota Michal 22:28
07:42
Janota Michal 23:28
08:18
10:24
Chvátal Jan 2"
Jahoda Ondřej 24:28
10:39
10:39
Říha Daniel 2"
11:38
Horáček Jakub 24:29
11:49
Duroň Samuel 2"
Jahoda Ondřej 25:29 7
11:55
12:37
Popela Marek 25:30 7
13:22
Dlouhý Petr 2"
Janota Michal 26:30
14:01
14:32
Horáček Jakub 26:31
15:21
Flajsar David 26:32
15:57
Honc Jaroslav 26:33
17:07
Flajsar David 26:34
Flajsar Radek
17:13
20:07
Duroň Samuel 26:35
Jahoda Ondřej 27:35
23:05
Hájek Vít 28:35
24:12
26:05
Tůma Jan 28:36
26:51
Barta Róbert
Jahoda Ondřej 29:36 7
27:35
Janota Michal 30:36
28:14
Jahoda Ondřej 7
30:00