1. liga mladší dorostenky

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2021 jaro 2022
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2021, všechna kola
Sat 4 9. 14:00
Handball PSG Zlín
24:23
Sokol Písek A
Sun 5 9. 10:00
TJ Sokol Poruba
36:32
DHK Zora Olomouc
Sun 5 9. 10:30
FK Hvězda Cheb
18:27
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sun 5 9. 14:00
DHK Baník Most
35:18
HC Háje
Sun 5 9. 15:00
DHC Slavia Praha A
34:16
DHC Plzeň
Sun 5 9. 16:00
Házená Jindřichův Hradec
30:19
SHK Kunovice
Sat 11 9. 11:00
DHK Zora Olomouc
34:33
Handball PSG Zlín
Sat 11 9. 13:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
14:25
SHK Kunovice
Sun 12 9. 11:00
Sokol Písek A
35:28
DHK Baník Most
Sun 12 9. 13:00
DHC Plzeň
22:40
TJ Sokol Poruba
Sun 12 9. 13:00
HC Háje
32:24
FK Hvězda Cheb
Sun 12 9. 14:00
Házená Jindřichův Hradec
23:24
DHC Slavia Praha A
Sat 18 9. 10:30
FK Hvězda Cheb
17:26
Sokol Písek A
Sat 18 9. 14:00
Handball PSG Zlín
32:26
DHC Plzeň
Sat 18 9. 15:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
30:32
HC Háje
Sun 19 9. 12:00
TJ Sokol Poruba
29:29
Házená Jindřichův Hradec
Sun 19 9. 13:00
DHC Slavia Praha A
29:20
SHK Kunovice
Sun 19 9. 14:00
DHK Baník Most
29:34
DHK Zora Olomouc
Sat 25 9. 11:00
DHK Zora Olomouc
27:24
FK Hvězda Cheb
Sat 25 9. 13:00
SHK Kunovice
39:26
HC Háje
Sun 26 9. 11:00
Sokol Písek A
41:19
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sun 26 9. 13:00
DHC Slavia Praha A
33:33
TJ Sokol Poruba
Sun 26 9. 13:00
DHC Plzeň
20:29
DHK Baník Most
Sun 26 9. 14:00
Házená Jindřichův Hradec
31:27
Handball PSG Zlín
Sat 2 10. 10:30
FK Hvězda Cheb
23:25
DHC Plzeň
Sat 2 10. 11:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
16:34
DHK Zora Olomouc
Sun 3 10. 10:00
TJ Sokol Poruba
28:25
SHK Kunovice
Sun 3 10. 13:00
HC Háje
27:41
Sokol Písek A
Sun 3 10. 14:00
DHK Baník Most
23:23
Házená Jindřichův Hradec
Sun 3 10. 14:00
Handball PSG Zlín
23:32
DHC Slavia Praha A
Sat 16 10. 13:00
SHK Kunovice
21:25
Sokol Písek A
Sun 17 10. 11:00
DHC Slavia Praha A
32:30
DHK Baník Most
Sun 17 10. 13:00
DHC Plzeň
36:18
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sun 17 10. 16:30
TJ Sokol Poruba
33:31
Handball PSG Zlín
Sat 23 10. 10:30
FK Hvězda Cheb
26:43
DHC Slavia Praha A
Sat 23 10. 18:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
16:34
Házená Jindřichův Hradec
Sun 24 10. 13:00
HC Háje
27:36
DHC Plzeň
Sun 24 10. 14:00
DHK Baník Most
40:34
TJ Sokol Poruba
Sun 24 10. 15:00
Handball PSG Zlín
24:16
SHK Kunovice
Wed 27 10. 13:30
Handball PSG Zlín
27:27
DHK Baník Most
Sat 30 10. 13:00
SHK Kunovice
25:24
DHK Zora Olomouc
Sat 30 10. 14:00
TJ Sokol Poruba
34:14
FK Hvězda Cheb
Sun 31 10. 11:00
DHC Slavia Praha A
49:23
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sun 31 10. 13:00
DHC Plzeň
29:25
Sokol Písek A
Sun 31 10. 14:00
Házená Jindřichův Hradec
42:30
HC Háje
Sat 6 11. 11:00
DHK Zora Olomouc
33:30
DHC Plzeň
Sat 6 11. 15:00
DHK Baník Most
34:26
SHK Kunovice
Sat 6 11. 16:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
22:43
TJ Sokol Poruba
Sun 7 11. 10:30
FK Hvězda Cheb
17:30
Handball PSG Zlín
Sun 7 11. 11:00
Sokol Písek A
23:30
Házená Jindřichův Hradec
Sun 7 11. 15:00
HC Háje
21:40
DHC Slavia Praha A
Sat 13 11. 13:00
TJ Sokol Poruba
42:31
HC Háje
Sat 13 11. 13:00
SHK Kunovice
19:21
DHC Plzeň
Sun 14 11. 11:00
DHC Slavia Praha A
23:17
Sokol Písek A
Sun 14 11. 14:00
Házená Jindřichův Hradec
32:21
DHK Zora Olomouc
Sun 14 11. 14:00
DHK Baník Most
41:19
FK Hvězda Cheb
Sun 14 11. 16:00
Handball PSG Zlín
39:18
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Wed 17 11. 17:00
Sokol Písek A
31:23
DHK Zora Olomouc
Sat 20 11. 11:00
DHK Zora Olomouc
23:33
DHC Slavia Praha A
Sat 20 11. 19:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
16:50
DHK Baník Most
Sun 21 11. 11:00
HC Háje
29:38
Handball PSG Zlín
Sun 21 11. 14:00
FK Hvězda Cheb
32:29
SHK Kunovice
Sun 21 11. 15:00
DHC Plzeň
30:42
Házená Jindřichův Hradec
Sun 21 11. 15:00
Sokol Písek A
31:33
TJ Sokol Poruba
Sun 28 11. 00:00
DHK Zora Olomouc
0:0
HC Háje
Sun 28 11. 14:00
Házená Jindřichův Hradec
40:19
FK Hvězda Cheb

Tabulka – 1. liga mladší dorostenky – podzim 2021 - jaro 2022

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže