1. liga starší dorostenky

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
Sat 10 9. 14:30
DHC Plzeň
31:41
DHK Zora Olomouc
Sat 10 9. 15:00
DHK Baník Most
33:21
Sokol Písek
Sat 10 9. 15:30
1. SC Bohumín 98’
24:37
DHC Slavia Praha
Sun 11 9. 10:00
Handball club Zlín, z.s.
35:28
TJ Sokol Poruba
Sun 11 9. 13:00
Sokol Vršovice
31:41
Jiskra Třeboň
Sat 17 9. 13:00
DHK Zora Olomouc
32:22
Házená Jindřichův Hradec
Sun 18 9. 13:00
Sokol Písek
35:31
Sokol Vršovice
Sun 18 9. 14:00
TJ Sokol Poruba
31:30
DHK Baník Most
Sun 18 9. 15:00
DHC Plzeň
43:27
1. SC Bohumín 98’
Sun 18 9. 15:00
DHC Slavia Praha
33:29
Handball club Zlín, z.s.
Sat 24 9. 15:00
Házená Jindřichův Hradec
24:26
Jiskra Třeboň
Sat 24 9. 15:00
1. SC Bohumín 98’
26:34
DHK Zora Olomouc
Sun 25 9. 11:30
Handball club Zlín, z.s.
40:30
DHC Plzeň
Sun 25 9. 13:00
Sokol Vršovice
23:45
TJ Sokol Poruba
Sun 25 9. 15:00
DHK Baník Most
27:23
DHC Slavia Praha
Sat 8 10. 13:00
DHK Zora Olomouc
0:0
Jiskra Třeboň
Sat 8 10. 15:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
Handball club Zlín, z.s.
Sun 9 10. 11:00
DHC Plzeň
0:0
DHK Baník Most
Sun 9 10. 13:00
Sokol Písek
0:0
Házená Jindřichův Hradec
Sun 9 10. 13:00
DHC Slavia Praha
0:0
Sokol Vršovice
Sat 15 10. 15:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
DHK Baník Most
Sun 16 10. 13:30
Handball club Zlín, z.s.
0:0
DHK Zora Olomouc
Sun 16 10. 14:00
Sokol Vršovice
0:0
DHC Plzeň
Sun 16 10. 16:00
Jiskra Třeboň
0:0
Sokol Písek
Sun 16 10. 16:00
Házená Jindřichův Hradec
0:0
TJ Sokol Poruba
Sat 22 10. 13:00
DHK Zora Olomouc
0:0
Sokol Písek
Sat 22 10. 15:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
Sokol Vršovice
Sun 23 10. 12:30
Handball club Zlín, z.s.
0:0
DHK Baník Most
Sun 23 10. 13:00
DHC Slavia Praha
0:0
Házená Jindřichův Hradec
Sun 23 10. 14:00
TJ Sokol Poruba
0:0
Jiskra Třeboň
Sat 5 11. 15:00
Házená Jindřichův Hradec
0:0
Sokol Vršovice
Sat 12 11. 15:00
Házená Jindřichův Hradec
0:0
DHC Plzeň
Sun 13 11. 13:00
Sokol Písek
0:0
TJ Sokol Poruba
Sun 13 11. 14:00
Sokol Vršovice
0:0
Handball club Zlín, z.s.
Sun 13 11. 15:00
DHK Baník Most
0:0
DHK Zora Olomouc
Sun 13 11. 16:00
Jiskra Třeboň
0:0
DHC Slavia Praha
Thu 17 11. 14:00
DHK Baník Most
0:0
Sokol Vršovice
Sat 19 11. 13:00
DHK Zora Olomouc
0:0
TJ Sokol Poruba
Sat 19 11. 15:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
Házená Jindřichův Hradec
Sun 20 11. 13:00
DHC Slavia Praha
0:0
Sokol Písek
Sun 20 11. 15:00
DHC Plzeň
0:0
Jiskra Třeboň
Sat 26 11. 15:00
Házená Jindřichův Hradec
0:0
Handball club Zlín, z.s.
Sun 27 11. 13:00
Sokol Písek
0:0
DHC Plzeň
Sun 27 11. 14:00
Jiskra Třeboň
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 27 11. 14:00
Sokol Vršovice
0:0
DHK Zora Olomouc
Sun 27 11. 14:00
TJ Sokol Poruba
0:0
DHC Slavia Praha
Sat 3 12. 13:00
DHK Zora Olomouc
0:0
DHC Slavia Praha
Sat 3 12. 15:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
Sokol Písek
Sun 4 12. 14:00
Handball club Zlín, z.s.
0:0
Jiskra Třeboň
Sun 4 12. 15:00
DHC Plzeň
0:0
TJ Sokol Poruba
Sun 4 12. 15:00
DHK Baník Most
0:0
Házená Jindřichův Hradec
Sat 10 12. 15:00
TJ Sokol Poruba
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 11 12. 13:00
DHC Slavia Praha
0:0
DHC Plzeň
Sun 11 12. 13:00
Sokol Písek
0:0
Handball club Zlín, z.s.
Sun 11 12. 16:00
Jiskra Třeboň
0:0
DHK Baník Most

Tabulka – 1.liga starší dorostenky – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže