2. liga mladší dorostenky Morava

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 10. 9. 13:00
HK Ivančice
42:24
HK Hodonín
so 10. 9. 14:00
TJ Sokol Újezd u Brna
21:40
SK Kuřim
so 10. 9. 14:00
Jiskra Havl.Brod
31:16
TJ TŽ Třinec
so 10. 9. 16:00
SK Žeravice
23:25
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
so 10. 9. 16:30
SKH Velká n. V.
45:26
Tatran Bohunice
ne 11. 9. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
24:29
TJ Sokol Karviná
so 17. 9. 9:00
HK Hodonín
20:44
SKH Velká n. V.
so 17. 9. 10:30
Tatran Bohunice
19:25
TJ Jiskra Otrokovice
so 17. 9. 13:00
TJ TŽ Třinec
38:20
TJ Sokol Újezd u Brna
so 17. 9. 13:00
HK Ivančice
36:11
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
so 24. 9. 11:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
22:30
SK Kuřim
so 24. 9. 13:00
SKH Velká n. V.
35:35
HK Ivančice
so 24. 9. 14:00
Jiskra Havl.Brod
36:24
Tatran Bohunice
ne 25. 9. 13:00
SK Žeravice
20:12
TJ TŽ Třinec
ne 25. 9. 17:00
TJ Sokol Újezd u Brna
19:50
TJ Sokol Karviná
ne 2. 10. 11:00
SKH Velká n. V.
39:30
TJ TŽ Třinec
ne 2. 10. 13:30
HK Hodonín
28:38
TJ Sokol Karviná
st 5. 10. 18:00
TJ Jiskra Otrokovice
30:23
HK Hodonín
so 8. 10. 10:30
Tatran Bohunice
28:20
TJ Sokol Újezd u Brna
so 8. 10. 13:00
TJ TŽ Třinec
18:24
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
so 8. 10. 14:00
HK Hodonín
20:23
Jiskra Havl.Brod
ne 9. 10. 14:30
TJ Sokol Karviná
35:33
SK Žeravice
ne 9. 10. 17:00
HK Ivančice
42:24
SK Kuřim
so 15. 10. 14:30
SKH Velká n. V.
47:22
TJ Jiskra Otrokovice
so 15. 10. 16:00
SK Žeravice
28:15
Tatran Bohunice
so 15. 10. 17:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
0:10 K
TJ Sokol Karviná
ne 16. 10. 12:00
Jiskra Havl.Brod
26:32
SKH Velká n. V.
ne 16. 10. 14:00
TJ Jiskra Otrokovice
32:31
HK Ivančice
ne 16. 10. 16:00
SK Kuřim
30:22
TJ TŽ Třinec
ne 16. 10. 17:00
TJ Sokol Újezd u Brna
21:32
HK Hodonín
so 22. 10. 14:00
HK Hodonín
24:27
SK Žeravice
so 22. 10. 14:30
TJ Sokol Karviná
33:26
SK Kuřim
so 22. 10. 15:00
Tatran Bohunice
30:23
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
so 22. 10. 15:00
HK Ivančice
41:17
TJ TŽ Třinec
so 22. 10. 16:30
SKH Velká n. V.
47:24
TJ Sokol Újezd u Brna
ne 23. 10. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
32:27
Jiskra Havl.Brod
so 5. 11. 13:00
TJ TŽ Třinec
36:34
HK Hodonín
ne 6. 11. 16:00
SK Kuřim
22:22
SK Žeravice
ne 6. 11. 16:30
SKH Velká n. V.
31:18
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
so 12. 11. 13:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
26:33
HK Hodonín
ne 13. 11. 11:00
SK Žeravice
24:29
SKH Velká n. V.
ne 13. 11. 15:00
Jiskra Havl.Brod
34:32
HK Ivančice
ne 13. 11. 16:00
SK Kuřim
32:24
Tatran Bohunice
ne 13. 11. 16:30
TJ TŽ Třinec
36:43
TJ Sokol Karviná
ne 13. 11. 17:00
TJ Sokol Újezd u Brna
21:50
TJ Jiskra Otrokovice
čt 17. 11. 10:00
TJ Jiskra Otrokovice
24:24
SK Žeravice
so 19. 11. 10:00
Jiskra Havl.Brod
38:23
TJ Sokol Újezd u Brna
so 19. 11. 10:30
Tatran Bohunice
26:21
TJ TŽ Třinec
so 19. 11. 14:00
HK Hodonín
0:0
SK Kuřim
ne 20. 11. 17:00
HK Ivančice
39:29
TJ Sokol Karviná
so 26. 11. 13:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
19:37
TJ Jiskra Otrokovice
ne 27. 11. 13:00
SK Žeravice
25:29
Jiskra Havl.Brod
ne 27. 11. 15:00
TJ Sokol Karviná
41:31
Tatran Bohunice
ne 27. 11. 16:00
SK Kuřim
29:29
SKH Velká n. V.
ne 27. 11. 17:00
TJ Sokol Újezd u Brna
22:54
HK Ivančice
so 3. 12. 14:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
ne 4. 12. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
SK Kuřim
ne 4. 12. 17:00
HK Ivančice
0:0
Tatran Bohunice
ne 4. 12. 18:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
SK Žeravice
so 10. 12. 10:00
TJ Sokol Karviná
0:0
SKH Velká n. V.
so 10. 12. 10:30
Tatran Bohunice
0:0
HK Hodonín
so 10. 12. 13:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
so 10. 12. 16:00
SK Žeravice
0:0
HK Ivančice
ne 11. 12. 13:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
ne 11. 12. 16:00
SK Kuřim
0:0
Jiskra Havl.Brod
ne 12. 2. 11:00
TJ Sokol Karviná
0:0
Jiskra Havl.Brod

Tabulka – 2. liga mladší dorostenky Morava – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže