2. liga mladší dorostenky Morava

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
Sat 10 9. 13:00
HK Ivančice
0:0
HK Hodonín
Sat 10 9. 14:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
SK Kuřim
Sat 10 9. 14:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 10 9. 16:00
SK Žeravice
0:0
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
Sat 10 9. 16:30
SKH Velká n. V.
0:0
Tatran Bohunice
Sun 11 9. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 17 9. 09:00
HK Hodonín
0:0
SKH Velká n. V.
Sat 17 9. 10:30
Tatran Bohunice
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
Sat 17 9. 13:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
Sat 17 9. 13:00
HK Ivančice
0:0
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
Sun 18 9. 16:00
SK Kuřim
0:0
SK Žeravice
Sat 24 9. 11:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
0:0
SK Kuřim
Sat 24 9. 13:00
SKH Velká n. V.
0:0
HK Ivančice
Sat 24 9. 14:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
Tatran Bohunice
Sun 25 9. 13:00
SK Žeravice
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 25 9. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
HK Hodonín
Sun 25 9. 17:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
TJ Sokol Karviná
Sun 2 10. 11:00
SKH Velká n. V.
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 2 10. 13:30
HK Hodonín
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 8 10. 10:30
Tatran Bohunice
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
Sat 8 10. 13:00
TJ TŽ Třinec
0:0
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
Sat 8 10. 14:00
HK Hodonín
0:0
Jiskra Havl.Brod
Sat 8 10. 18:00
SKH Velká n. V.
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
Sun 9 10. 14:30
TJ Sokol Karviná
0:0
SK Žeravice
Sun 9 10. 17:00
HK Ivančice
0:0
SK Kuřim
Sat 15 10. 16:00
SK Žeravice
0:0
Tatran Bohunice
Sun 16 10. 11:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
0:0
TJ Sokol Karviná
Sun 16 10. 12:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
SKH Velká n. V.
Sun 16 10. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
HK Ivančice
Sun 16 10. 16:00
SK Kuřim
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 16 10. 17:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
HK Hodonín
Sat 22 10. 14:30
TJ Sokol Karviná
0:0
SK Kuřim
Sat 22 10. 15:00
Tatran Bohunice
0:0
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
Sat 22 10. 15:00
HK Ivančice
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 22 10. 16:30
SKH Velká n. V.
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
Sun 23 10. 13:30
HK Hodonín
0:0
SK Žeravice
Sun 23 10. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
Jiskra Havl.Brod
Sat 5 11. 13:00
TJ TŽ Třinec
0:0
HK Hodonín
Sun 6 11. 10:00
SKH Velká n. V.
0:0
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
Sat 12 11. 13:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
0:0
HK Hodonín
Sun 13 11. 11:00
SK Žeravice
0:0
SKH Velká n. V.
Sun 13 11. 15:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
HK Ivančice
Sun 13 11. 16:00
SK Kuřim
0:0
Tatran Bohunice
Sun 13 11. 16:30
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Karviná
Sun 13 11. 17:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
Sat 19 11. 10:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
Sat 19 11. 10:30
Tatran Bohunice
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 19 11. 14:00
HK Hodonín
0:0
SK Kuřim
Sun 20 11. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
SK Žeravice
Sun 20 11. 17:00
HK Ivančice
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 26 11. 13:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
Sun 27 11. 13:00
SK Žeravice
0:0
Jiskra Havl.Brod
Sun 27 11. 15:00
TJ Sokol Karviná
0:0
Tatran Bohunice
Sun 27 11. 16:00
SK Kuřim
0:0
SKH Velká n. V.
Sun 27 11. 17:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
HK Ivančice
Sat 3 12. 14:00
Jiskra Havl.Brod
0:0
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
Sun 4 12. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
SK Kuřim
Sun 4 12. 17:00
HK Ivančice
0:0
Tatran Bohunice
Sun 4 12. 18:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
SK Žeravice
Sat 10 12. 10:00
TJ Sokol Karviná
0:0
SKH Velká n. V.
Sat 10 12. 10:30
Tatran Bohunice
0:0
HK Hodonín
Sat 10 12. 13:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
Sat 10 12. 16:00
SK Žeravice
0:0
HK Ivančice
Sun 11 12. 13:00
SHK Veselí n.M./DDM Strážnice
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
Sun 11 12. 16:00
SK Kuřim
0:0
Jiskra Havl.Brod
Sun 12 2. 11:00
TJ Sokol Karviná
0:0
Jiskra Havl.Brod

Tabulka – 2. liga mladší dorostenky Morava – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže